x
(216) 641 16 86
%80'E VARAN

Başvuru :
XML Tedarik sistemimize başvuru yapabilmek için öncelikle bir vergi mükellefiyetinizin olması gerekmektedir.
Başvuru sırasında bize ticari ünvanınızı ve fatura bilgilerinizi eksiksiz olarak iletmeniz gerekmektedir.
Başvuru için bayi@tesetturisland.com mail adresi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Başvurunuzun bize ulaşmasının ardından gerekli kontrol yapıldıktan sonra uygun görüldüğü takdirde, kayıtlar tamamlanarak iş ortaklığınız aktif edilmektedir.

 

Sipariş, Ödeme Ve Teslimat :
Başvurunuz onaylandıktan sonra tarafınıza iletilen iş ortağı giriş bilgileriniz ile “www.tesetturisland.com ” adresimizden giriş yaparak siparişinizi oluşturmanız gerekmektedir. 
Hafta içi saat 15:00 a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 15:00 dan sonra verilen siparişler bir sonraki gün kargoya teslim edilmektedir.
Ön ödeme yöntemi ile çalışmaktayız. Başlangıç olarak 25.000TL ön ödeme yapıp verdiğiniz siparişleriniz bakiyenizden düşülerek sistem işlemektedir. Bakiyeniz tükendiğinde tekrar tarafınızdan ödeme yapılarak çalışma devam etmektedir.

 

Ürün Kar Oranları :
Ürün kar oranları, başvurunuz sırasında iletilecektir.  XML çıktısında size, KDV dahil olmak üzere satış fiyatları gönderilmektedir.
Çeşitli dönemlerde sizler için hazırladığımız kampanyalar sayesinde siz de müşterilerinize uygun fiyatlar sunabilme imkanı buluyorsunuz.

 

Faturalandırma :
Oluşturduğunuz siparişlerin faturaları sipariş gününde kesilmektedir.

 

İade Ve Garanti :
Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik vasfını kaybetmiş, bir başka müşteri tarafından satın alınamayacak olan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

 

XML Tedariği Kullanımı Ve Ücret:
Aldığınız XML hizmetini sadece vereceğiniz IP üzerinde konumlanan tek domain üzerinden kullanma hakkı verilmiştir.
Ürün kar oranları  ve detaylı bilgi için bayi@tesetturisland.com  mail adresi  veya  0554 861 28 99 numaralı telefondan  iletişime geçiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+90 216 429 93 28
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.