Garanti ve İade Koşulları
Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Tesetturisland.com sayfasından aldığınız ürünlerde iade yapma hakkına sahipsiniz. Herhangi bir nedenle iade etmek istediğiniz ürünün iade süresi, teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gündür. Ürünü, kusurlu ya da defolu olmasından dolayı iade etmek istediğinizde, bu süre 14 gündür. Bu sürelerin aşılması durumunda iade işleminiz gerçekleştirilememektedir. Abiye kıyafetlerde iade kabul edilememektedir.

İadesi yapılacak ürünü; faturası, orijinal kutusu ve ambalajı, birlikte gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte, faturanızın ön alt tarafında bulunan iade formunu eksiksiz doldurarak ve imzalayarak Sürat Kargo aracılığıyla, kargo ücreti ödemeden, alıcı ödemeli olarak, tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. (385 Sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca, iade işlemlerinizin gerçekleşmesi için iade formu doldurulmuş ve imzalanmış olmalıdır.) İade talebiyle Tesetturisland.com'a göndereceğiniz ürünlerin kargo ücreti müşteriye aittir ve geri ödeme 14 gün içerisinde yapılmaktadır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve yeniden satışa sunulabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır.

İade ürün/ürünlerin tarafımıza ulaşması ve iade şartlarına uygunluğunun kontrolünden sonra ürün bedelinin geri iadesi yapılır. İade siparişlerin geri ödemeleri kargo bedeli kesilerekten yapılmaktadır.
İade Adresi:
Neva İnternet Hizmetleri Tekstil Ticaret A.Ş.
Altınşehir Mah. Nezih Sok. No: 6 / Ümraniye / İstanbul Tel:0216 429 93 28.
İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza iade edilmektedir. Ödemenizi havale veya kapıda ödeme yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, iade işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için, lütfen şahsınıza ait, banka adı, banka hesap numarası ile IBAN bilgilerinizi de tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Kapıda ödeme seçeneği ile alınan ürünlerin teslim alındıktan ve bedeli ödendikten sonraki iade işlemleri için; yukarıda yazılı bulunan normal iade prosedürleri geçerli olup, ürünün herhangi bir kusuru olmadığı durumlarda, Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli, alışveriş toplam bedelinden düşürülerek tarafınıza iade edilir.

Değişim:
 
Değişim yapmak istenildiği takdirde yukarıda belirtilen iade koşulları geçerlidir ve İade/ Değişim alanındaki bölümüne göndermiş olduğunuz ve  değişim istediğiniz ürünlerin ürün kodu, adet ve beden bilgilerini belirtmeniz gerekmektedir. 
Abiye ürün ile sadece abiye ürün değişimi yapılır, başka kategoride ürün değişimi kabul edilmez.
Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, abiye ürünler, iç giyim ürünleri, mayo, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler sadece ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları durumunda iade edilebilir.
Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.